Facillity Management Journal

Adresa: Kačírkova 982/4, 15800, Praha 5
Telefon: +420 222 260 900
Email: recepce.dynamica.cz.atal@atalianworld.com
Web: www.atalian.cz


Profil firmy

Společnost ATALIAN CZ s.r.o. patří do francouzské skupiny ATALIAN (dříve TFN-GROUPE). Ta byla založena ve Francii roku 1944. Na český trh vstoupila společnost ATALIAN v roce 2008 odkupem majoritního podílu ve společnosti JANA s.r.o. V roce 2010 byl do obchodního rejstříku zapsán název společnosti TFN s.r.o. a v roce 2011, po přejmenování skupiny ve Francii, finální název ATALIAN CZ s.r.o. Kromě organického růstu roste společnost také pomocí akvizic. Během let 2008-2010 byly realizovány na českém trhu akvizice společností – TEST spol. s r.o., ZETA CZ s.r.o., Facility Services s.r.o., PRAHA FACILITIES MANAGEMENT a.s. a KAF Facility s.r.o. V roce 2017 byla koupena společnost AB Facility a ATALIAN se tak stal jedničkou na trhu v oblasti facility managementu.

Poskytované služby

Další informace

ATALIAN GLOBAL

Po založení úspěšného společného podniku v roce 2016 se Atalian a Servest sloučily, aby vytvořily Atalian Servest, jednoho z největších poskytovatelů služeb v oblasti správy budovy na světě. Atalian Servest v současné době zaměstnává více než 125 000 lidí po celém světě a působí v 32 zemích napříč 4 kontinenty.

Společně v sobě Atalian a Servest akumulují více než 90 let zkušeností v odvětví správy budov. Propojením jejich znalostí jsou tyto dvě společnosti schopny nabízet personalizovaná řešení, která reagují na stále se vyvíjející požadavky klientů napříč různými sektory.

Více než 32 000 zákazníků vložilo důvěru do rukou Atalian Servest, což generuje roční obrat ve výši 3 058,5 miliard EUR (v roce 2019). Atalian Servest poskytuje služby soukromým a veřejným společnostem, působícím v množství různých prostředí:

Atalian Servest poskytuje široké odvětví služeb:

Atalian Servest působí v 32 zemích po celé Evropě, v Severní Americe, jihovýchodní Asii a Africe (seznam zemí je dostupný zde). Jako mezinárodní podnik je Atalian Servest strategicky umístěn v zemích, kde pobývají jeho klienti.

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.