Adresa: Havlíčkova 1030, 110 00 Praha
Telefon: +420 226 284 444
Email: info@finep.cz
Web: www.finep.cz


Profil firmy

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny v ČR. Patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Svým klientům nabízí jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

Posouvají hranice českého a slovenského city developmentu prostřednictvím výstavby celých nových městských čtvrtí na srovnatelnou úroveň světových metropolí. Zároveň jsou i jediným developerem, který je dlouhodobě v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice. Od roku 1995 v Praze postavili přes 14 500 nových bytů v bytových domech v několika desítkách úspěšných rezidenčních projektů. Realizují i výstavbu moderních městských rodinných domů s vlastní zahradou.

Svým klientům neprodávají jen samotný byt, ale budují pro ně jejich nový životní prostor, jehož součástí jsou nejenom dětská hřiště, sportovní plochy, městská zeleň, trávníky a velké městské parky, ale také obchodní prostory a moderní městská infrastruktura přímo v daném místě.

Od roku 2006 působí v Bratislavě a od roku 2013 realizují výstavbu dvou tisíc bytů v druhém největším městě Mongolska Erdenetu.

Svým klientům poskytují komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Společnost je držitelem ocenění Developer roku. Jejich projekty se pyšní tituly ze soutěže Best of Realty.