Facillity Management Journal

Adresa: Havlíčkova 1030, 110 00 Praha
Telefon: +420 226 284 444
Email: info@finep.cz
Web: www.finep.cz


Profil firmy

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny v ČR. Patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Svým klientům nabízí jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

Posouvají hranice českého a slovenského city developmentu prostřednictvím výstavby celých nových městských čtvrtí na srovnatelnou úroveň světových metropolí. Zároveň jsou i jediným developerem, který je dlouhodobě v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice. Od roku 1995 v Praze postavili přes 14 500 nových bytů v bytových domech v několika desítkách úspěšných rezidenčních projektů. Realizují i výstavbu moderních městských rodinných domů s vlastní zahradou.

Svým klientům neprodávají jen samotný byt, ale budují pro ně jejich nový životní prostor, jehož součástí jsou nejenom dětská hřiště, sportovní plochy, městská zeleň, trávníky a velké městské parky, ale také obchodní prostory a moderní městská infrastruktura přímo v daném místě.

Od roku 2006 působí v Bratislavě a od roku 2013 realizují výstavbu dvou tisíc bytů v druhém největším městě Mongolska Erdenetu.

Svým klientům poskytují komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Společnost je držitelem ocenění Developer roku. Jejich projekty se pyšní tituly ze soutěže Best of Realty.

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.