Facillity Management Journal

Adresa: Modletice 193, 251 01 Modletice
Telefon: +420 323 555 555
Email: info@karcher.cz
Web: www.karcher.cz


Profil firmy

Společnost nabízí správné a efektivní řešení nejen v oblasti čištění. Jejich šikovné pomocníky pro domácnost poznáte podle barvy: žluté stroje se standardní výbavou a bílé prémiové stroje s rozšířenou výbavou. Umí také uspokojit nároky profesionálů: malých řemeslníků i specialistů z oblasti průmyslu. Jejich profesionální řada se prezentuje v antracitové barvě.

Služby

Ostatní

Udržitelnost – pro rozvoj společnosti je to ústředním bodem jejích aktivit. Na jedné straně s pokračující existencí společnosti prostřednictvím úspěšných produktů, čestného a spolehlivého partnerství s našimi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli. Na druhé straně vytvářením atraktivních pracovních podmínek, snižováním ekologické stopy obchodních aktivit a efektivním využíváním zdrojů.

Na základě tvrzení o značce vytvořila společnost heslo „Be the difference“ pro svou komunikaci o udržitelnosti. Je to proto, že chtějí dosáhnout změny – a být měřítkem ve svém odvětví. Aby toho dosáhli, definovali jasné cíle do roku 2025: jejich globální produkce bude CO₂ neutrální již v roce 2021. Ve svých výrobcích a obalech výrobků se stále více zaměřují na snižování plastů a využívání udržitelných surovin. Z udržitelnosti dělají nedílnou součást celého dodavatelského řetězce.

Ve strategii udržitelnosti 2025 si společnost Kärcher stanovila i cíl soustředit se na sociální závazek na téma zachování hodnoty. Jednou z oblastí, ve kterých se to již mnoho let daří, je kulturní sponzorství. Zde podporují záchranu historických památek a budov.

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.