Facillity Management Journal

Adresa: U Obůrky 823/5, 674 01 Třebíč
Telefon: +420 565 659 600
Email: trebic@varnet.cz
Web: www.varnet.cz


Profil firmy

Firma VARNET s.r.o. vznikla fúzí společností STASANET a VARIANT plus k 1.1. 2020.

Obě tyto firmy patřily mezi nejvýznamnější distributory slaboproudých technologií pro bezpečnost a správu budov na českém trhu. Ještě jako samostatně působící společnosti byly v červenci 2019 převzaty firmou ELKOV elektro (leader v distribuci elektromateriálu a svítidel), která se tak stala jediným vlastníkem obou firem. Společná práce na fúzi byla logickým pokračováním a vyústila založením firmy VARNET.

Nová společnost VARNET navazuje bezprostředně na aktivity firem VARIANT plus a STASANET a nabízí svým zákazníkům:

 

Vstupem do rodiny firem ELKOV se otevírají pro VARNET nové možnosti. Svoji nabídkou slaboproudých technologií může oslovit širší odbornou veřejnost a v rámci projektové spolupráce uspět v komplexních projektech s požadavky na řešení slabo- i silnoproudých technologií. To vše ve prospěch zákazníků, kterým budou poskytnuta ta nejmodernější řešení s kvalitní technickou podporou.

Technologie v nabídce

VARNET nabízí kompletní sortiment slaboproudých technologií pro zabezpečení a správu budov spolu s kvalifikovanou technickou a projektovou podporou. Díky přímému zastoupení nejvýznamnějších výrobců (Jablotron, Paradox, Dahua, Hikvision, Detectomat, Commax, Farfisa,…) v oboru poskytuje zákazníkům nejmodernější technologie zabezpečení objektů včetně jejich integrace a centralizované správy. V úzké spolupráci s dodavateli přináší i výrobky pod vlastní značkou v řadách VAR-TEC, VAR-NET, LAN-TEC, V-line a CEL-TEC.

EZS (PTZS) – Poplachové a tísňové zabezpečovací systémy

 

CCTV – kamerové systémy

 

EVS – elektronické vstupní systémy

 

EPS – elektrická požární signalizace

 

SKS – strukturované kabelážní systémy

 

ISB – integrace systémů budov

 

CEL – spotřební elektronika

Nabídka služeb a podpora zahrnuje

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.