Facillity Management Journal

Rekordní počet účastníků, zajímavý odborný program i zábavná společenská část – i takový byl letošní ročník FM Campu 2022, který se konal 8. a 9. 9. 2022 pod Vysokými Tatrami.

Fotograf: Peter Stas |www.peterstas.com

Mezinárodní odbornou konferenci uspořádala společnost CHASTIA, s.r.o., po dvouleté pauze. Na letošním ročníku FM Campu se v Popradu sešlo 330 partnerů a odborníků, což konferenci zařadilo k největší akci, které CHASTIA dosud organizovala. Přednášky zajímavých hostů se během dvou dnů věnovaly těmto tematickým okruhům: případové studie a zajímavé projekty ve FM, PM a EM, využití IT technologií ve FM, PM a EM, IoT, chytrá řešení a energetický management se zaměřením na energetickou efektivnost informačních technologií.

Generálním partnerem akce byla i letos společnost KOOR, s.r.o., která na konferenci prezentovala návrhy, jak si v této nelehké době poradit při provozu a správě budov. Do programu organizátoři poprvé zařadili panelovou diskusi s tématem Vize zelenějšího Slovenska a úvodní přednášku Viliama Holevi, který s tématem přírodě blízkých řešení z pohledu architektury otevřel letošní ročník FM Campu.

Fotograf: Peter Stas |www.peterstas.com

Konference CHASTIE mívají již tradičně nejen odbornou, ale také společenskou část. Ta byla letos obohacena, kromě společenského večera v bazénech Blue Sapphire v popradském Aquacity, i o exkurzi v Golfovém areálu Black Stork ve Velké Lomnici a golfový mini turnaj pro golfisty i negolfisty.

Organizátoři děkují všem hostům za účast a už teď se těší příští rok na Energy Camp 2023.

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.