Facillity Management Journal

Konference FM Camp 2022 je dvoudenní odborná konference plná případových studií z praxe a trendů v oblasti Facility a Property Managementu na Slovensku. Sejde se zde odborná veřejnost z oblasti facility, property a energy managementu.

Kdy a kde?

Konference FM Camp 2022
8. – 9. září 2022
Poprad, Slovensko
Aquacity Poprad

Registrovat se můžete zde.

 

 

Ve dnech  8. – 9. 9. 2022 přednese množství hostujících řečníků v luxusních prostorách rekreačně-sportovního komplexu AquaCity Poprad přednášky v pěti tématických sekcích:

 

Program konference doplní:

Nezapomeňte si doma plavky! 

 

Místo konání:

Středisko AquaCity Poprad doplněné luxusním hotelem a restaurací s jedinečným výhledem na Vysoké Tatry je soběstačné díky využívání geotermální vody a sluneční energie. Jako první společnost ve Střední Evropě získala certifikát Green Globe, jeden z nejpřísnějších standardů za udržitelný rozvoj v cestovním ruchu. V letech 2007 – 2008 bylo AquaCity Poprad vyhlášené 200 000 odborníky z 190 zemí za Nejlepší ekologické středisko na světě v mezinárodní soutěži World Travel Awards v kategorii „Worlds Leading Green Resort“.

Středisko využívá rozsáhlé podzemní zásoby geotermální vody, které se nacházejí právě v lokalitě Podtatranské kotliny. Po odevzdaní svojí energie de výměníků tepla a tepelných čerpadel se ochlazená termální voda vrací zpět do přírody a zachovává se tak přírodní cyklus. Díky zasklené fasádě bazénového centra  Blue Sapphire dokáže středisko svépomocí přeměnit sluneční záření prostřednictvím fotočlánků na čistou elektrickou energii.

Hlavní atrakcí jsou relaxační bazény, které nabízejí celou škálu vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek a sedátek, vodní clony a trysky, speciální světla pro chromoterapii – léčbu světlem, zařízení na umělé vlnobití a další atrakce. Díky lokálnímu termálnímu pramenu a moderním technologiím s využitím UV filtrace najdete ve vnějších bazénech AquaCity křišťálově čistou termální vodu. 

Více na webu http://www.fmcamp.cz/

 

Náš tip

Potřebujete pomoct s marketingem nebo PR v oblasti facility managementu, BIM a souvisejících oborech?
Obraťte se na vydavatele Facility Management Journalu, agenturu Idealab.
Specializujeme se na B2B marketing a tvorbu obsahu.
Váš kontakt: Radek Váňaradek@idealab.cz, tel. +420 777 572 476
Tým Idealab je připravený pracovat i pro vás.
Projděte si podrobný popis toho, co umíme v sekci Naše služby, přečtěte články na blogu Idealab.

Lidé na našem webu nejčastěji hledají tyto služby

Další tipy a pojmy z oblasti facility managementu.

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.