Facillity Management Journal

 

 

NOVÉ SAMOLEPICÍ DEKORATIVNÍ FÓLIE NA POLEPY SKEL

Firma Antalis představuje novou řadu samolepicích dekorativních fólií v širokém výběru originálních designů, harmonických barevných palet a povrchových úprav. Tyto folie lze aplikovat na všechny typy skleněných povrchů: okna, výlohy, skleněné příčky s různou mírou neprůhlednosti, aby vyhovovaly potřebám soukromí bez ztráty jasu. To platí jak pro kanceláře, hotely, obchody, tak domácnosti.

Výhradně se používají v interiéru, jsou nehořlavé (M1), odolné vůči UV záření i poškrábání. Jejich předností je snadná aplikace i údržba a také nízké náklady na realizaci.

 

 

Celá kolekce Coala Windows Decor obsahuje tyto řady

COLOURS – 22 různých odstínů, které jsou na výběr v lesku nebo matu.
PATTERN – fólie, které dodají sklu dekorativní nádech. Na výběr je 26 dekorů, které mají horizontální nebo vertikální linie, geometrickou grafiku či abstraktní vzory.
GRADIATION – řada degresivních fólií, jež umožňují omezit výhled přes sklo, aby se zachovalo soukromí a zároveň propustí světlo.
ETCHED – fólie, které chrání před pohledem, ale umožňují průchod světla. Tyto fólie nabízí ekonomické řešení pro úplné nebo částečné zakrytí kanceláře, soukromé místnosti, skladu, lékařského prostoru.
OPAQUE – neprůhledné fólie v černém nebo bílém provedení, které zamezují průniku světla a zajišťují naprosté soukromí před zvědavými pohledy.

Velmi atraktivní jsou DICHROICKÉ FÓLIE, které mají vlastnost měnit barvy v závislosti na úhlu, ze kterého je pozorován.

 

PRO VZORKY A VÍCE INFORMACÍ: kontaktujte Danielu Boučkovou | T: 704 959 543 | daniela.bouckova@antalis.com | www.antalis.cz

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.