Facillity Management Journal

PODLAHY PERGO JSOU ZAMĚŘENÉ NA REZIDENČNÍ A KOMERČNÍ SEGMENT VE STAVEBNICTVÍ. MOHAWK / UNILIN / PERGO / QUICK STEP / IVC: POD TOUTO SKUPINOU ZNAČEK SE SKRÝVÁ NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÝ VÝROBCE PODLAH.

 

 

 

Portfolio plovoucích podlah je opravdu velké: již od roku 1977 vyrábíme a prodáváme podlahy. Od roku 1989 pod značkou PERGO. Dnes se naše produkty dostávají již do celého světa. Dokonalý design stvořený do posledního detailu. Mnoho našich vlastních patentů činí z těchto podlah lídra na světovém stavebním trhu.

Laminátové podlahy, které máme ve více jak 100 dekorech, 11 kolekcích a 7 formátech, to je nabídka pro developery, investory a architekty. Pestrost podlah v designu dřevodekorů a kamene zahrnuje také doplňky v podobě obvodových a přechodových lišt v dekoru každé podlahy. Váš komerční interiér může být dokonale sladěn.

 

Vinylové a rigid podlahy jsou v současné době velice žádané díky své využitelnosti v nejrůznějších projektech. Současná nabídka PERGO vinyl/rigid čítá přes 70 dekorů v několika formátech.
Dokonale se přizpůsobí i velmi náročnému výběru. Výrobní závody v Belgii používají ta nejpřísnější kritéria současné doby. 100% phthalate free, extra matný povrch, vodotěsný zámek, hotspot free – to jsou přednosti vinylových a rigid podlah PERGO.

 

Máte otázku, nebo chcete objednat komerční podlahy Pergo pro svůj projekt? Kontaktujte náš prodejní tým a získejte podrobnější informace.

Specialista značky Pergo

Martin Müller
Telefon: +420 602 541 975
Mail: Martin.Muller@unilin.com

Vyžádejte si vzorky zdarma na pro.pergo.cz

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.