Facillity Management Journal

Časopis Facility Management Journal, který připravuje Idealab, tedy zkušená komunikační agentura, a asociace českých facility manažerů, připravil odborný FM podcast.

Náš společný tým intenzivně pracoval na tom, aby vznikl odborný, tištěný časopis Facility Management Journal. Ten připravují specialisté z praxe, kteří se soustředí na kvalitní obsah a na odborné informace z oboru. Každé dva měsíce v tištěné verzi a každý týden v newsletteru a online. Členové IFMA reprezentují obor facility managementu a společně se zkušeným týmem vydavatelské agentury publikují FM PODCAST.

 

CO JE FM PODCAST

 

PROČ FM PODCAST

Víc, než kdy jindy, nyní potřebujeme kvalitní marketing. Facility Management Journal oslovuje většinu českého trhu facility managementu. Vydáváme tištěný časopis, připravujeme týdenní newsletter a natáčíme FM podcast: jediný pořad svého druhu. Využijte naši sílu pro komplexní kampaň. Umíme oslovit vaši cílovou skupinu.

 

NAŠE TÉMATA

facility management | provoz budov | technologie | BIM | IoT | energie a úspory | právo

 

NATÁČENÍ

Podcasty natáčíme ve vlastním studiu v Praze na Břevnově, dále z nich připravujeme samostatný článek do časopisu, na web a do newsletteru.

Technické pokyny k natáčení

 

Natáčení trvá cca 30 minut, na celý podcast prosím počítejte s časem alespoň 1 hodinu.

 

PRO PARTNERY

Stáhněte si náš mediakit a pokud máte zájem o účast v podcastu, kontaktujte nás.

 

 


NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

ROČENKA ČESKÉHO FACILITY MANAGEMENTU

Připravili jsme první Ročenku českého facility managementu, která přináší pohled na roční vývoj FM oboru v České republice. Tištěná publikace mapuje situaci na dynamicky se měnícím trhu a přináší expertní pohledy na trh FM: popisuje trendy, shrnuje data a přehled českého trhu.
Více o projektu | Webové stránky projektu

ARCHIZOOM

Za tři roky jsme vybudovali respektované online médium, které se věnuje převážně komerční a realizované architektuře v České republice. Mluvíme s architekty, natáčíme videa a vytváříme obsah takový, jaký bychom chtěli sami číst. Systematicky se věnujeme také trhu s uměním a propojení architektury a výtvarného umění.
Více o projektu | Webové stránky projektu

ČEŠTÍ VÝROBCI

Druhý rok připravujeme projekt Čeští výrobci. Tady jsou letošní novinky. Náš projekt vzniká za podpory Ministerstva zahraničí ČR. Píší o nás celostátní média. A především natáčíme, fotíme a píšeme o českém designu a výrobě. Projekt Čeští výrobci je především o unikátních technologických postupech a značkách, které v České republice vyrábějí, navrhují a prodávají krásné věci. Mohou to být židle a sedací nábytek (Čeští výrobci: díl TON), sklo (Čeští výrobci: ALDIT), modulární architektura (Čeští výrobci: KOMA), ale i designový nábytek (Čeští výrobci: VESPERA) nebo nábytek pro děti (Čeští výrobci: BENLEMI).
Více o projektu | Webové stránky projektu

IDEAMAG

Každý týden články o marketingu, návody a tipy. To je vlastní blog, kde najdete více než 400 původních článků anebo jeden z nejrozsáhlejších marketingových slovníků v České republice. Zdarma. Online.
Webové stránky projektu

Kdo stojí za všemi těmito projekty? Idealab.

Jsme kreativní PR agentura Idealab. A od roku 2009:

 

Máme znalosti, zkušenosti i energii. Jsme nadšený tým, který baví co dělá. Jsme hrdí na naše dlouholeté klienty: více než 60 % z nich je s námi déle než 3 roky. Zaměřujeme se na kvalitu: více než 90 % klientů nás doporučuje dál.

Potřebujete zpracovat marketingový projekt z oblasti facility managementu od začátku do konce?
Projekty zpracováváme od prvotních fází po kompletní koncepty a finální realizace.
Zajistíme i kompletní outsourcing celého marketingového oddělení. Kontakt na Idealab je tady.

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.