Časopis Facility Management Journal, který připravuje Idealab, tedy zkušená komunikační agentura, a asociace českých facility manažerů, připravil odborný FM podcast.

FM PODCAST

Náš společný tým intenzivně pracoval na tom, aby vznikl odborný, tištěný časopis Facility Management Journal. Ten připravují specialisté z praxe, kteří se soustředí na kvalitní obsah a na odborné informace z oboru. Každé dva měsíce v tištěné verzi a každý týden v newsletteru a online. Členové IFMA reprezentují obor facility managementu a společně se zkušeným týmem vydavatelské agentury publikují FM PODCAST.

Co je FM PODCAST

– 30 až 40 minut rozhovoru specialistů, kteří svému oboru opravdu rozumí
– Facility Management Journal vychází jako tištěný časopis i v online verzi, dále jsme na Youtube, Apple Podcast, Spotify a na dalších platformách
– Garantujeme minimálně 5 000+ posluchačů každého dílu
– Jdeme do hloubky, ptáme se na témata z praxe

NÁŠ YOUTUBE KANÁL

Navštivte Youtube kanál s více než 250 000 shlédnutými videi, stáhněte si náš medikit a pokud máte zájem o účast v podcastu, kontaktujte nás.

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

ROČENKA ČESKÉHO FACILITY MANAGEMENTU

Připravili jsme první Ročenku českého facility managementu, která přináší pohled na roční vývoj FM oboru v České republice. Tištěná publikace mapuje situaci na dynamicky se měnícím trhu a přináší expertní pohledy na trh FM: popisuje trendy, shrnuje data a přehled českého trhu.
Více o projektu | Webové stránky projektu

ARCHIZOOM

Za tři roky jsme vybudovali respektované online médium, které se věnuje převážně komerční a realizované architektuře v České republice. Mluvíme s architekty, natáčíme videa a vytváříme obsah takový, jaký bychom chtěli sami číst. Systematicky se věnujeme také trhu s uměním a propojení architektury a výtvarného umění.
Více o projektu | Webové stránky projektu

ČEŠTÍ VÝROBCI

Druhý rok připravujeme projekt Čeští výrobci. Tady jsou letošní novinky. Náš projekt vzniká za podpory Ministerstva zahraničí ČR. Píší o nás celostátní média. A především natáčíme, fotíme a píšeme o českém designu a výrobě. Projekt Čeští výrobci je především o unikátních technologických postupech a značkách, které v České republice vyrábějí, navrhují a prodávají krásné věci. Mohou to být židle a sedací nábytek (Čeští výrobci: díl TON), sklo (Čeští výrobci: ALDIT), modulární architektura (Čeští výrobci: KOMA), ale i designový nábytek (Čeští výrobci: VESPERA) nebo nábytek pro děti (Čeští výrobci: BENLEMI).
Více o projektu | Webové stránky projektu

IDEAMAG

Každý týden články o marketingu, návody a tipy. To je vlastní blog, kde najdete více než 400 původních článků anebo jeden z nejrozsáhlejších marketingových slovníků v České republice. Zdarma. Online.
Webové stránky projektu

Kdo stojí za všemi těmito projekty? Idealab.

Jsme kreativní PR agentura Idealab. A od roku 2009:
– Tvoříme a realizujeme marketingové a PR kampaně
– Navrhujeme a spravujeme webové stránky
– Vytváříme a publikujeme firemní časopisy a newslettery
– Jsme specialisté v oboru facility managementu, architektury, designu a nemovitostí.

Máme znalosti, zkušenosti i energii. Jsme nadšený tým, který baví co dělá. Jsme hrdí na naše dlouholeté klienty: více než 60 % z nich je s námi déle než 3 roky. Zaměřujeme se na kvalitu: více než 90 % klientů nás doporučuje dál.

Potřebujete zpracovat marketingový projekt z oblasti facility managementu od začátku do konce?
Projekty zpracováváme od prvotních fází po kompletní koncepty a finální realizace.
Zajistíme i kompletní outsourcing celého marketingového oddělení. Kontakt na Idealab je tady.