Facillity Management Journal

V posledních letech se podcasty těší velké oblibě. Proč? Osloví vaše publikum jedinečným obsahem, jdou více do hloubky, jsou dostupné téměř na každém kroku. A to doslova. Meziročně poslechovost podcastů v České a Slovenské republice narůstá exponenciálně. Proto je nutné zbystřit a začít věnovat této formě komunikace v B2B pozornost.

Časopis Facility Management Journal, který vydává společnost Idealab pro asociaci IFMA CZ, nově připravuje odborný podcast o facility managementu. Podcast startuje začátkem února a doplní tak odborný, tištěný časopis Facility Management Journal.

Facility Management Podcast je pořad v délce 20 – 30 minut. Hovoří v něm specialisté, kteří svému oboru opravdu rozumí, o aktuálních tématech z praxe. Těmi jsou: facility management, provoz budov, technologie, BIM, IoT, energie a úspory, právo, a další. Každých 14 dní vyjde nový díl na platformách youtube, spotify a apple podcast, ze kterého bude dále zpracován článek do tištěného časopisu, na web a do newsletteru.

Facility Management Podcast je jediný pořad v oboru FM !

 

 


 

Tip pro B2B podcast:

Rádi byste vydávali vlastní podcast?
Chcete vymyslet koncept, připravit scénář a natočit odborný, B2B podcast?
Umíme celý podcast vymyslet, natočit, sestříhat a účinně odeslat do světa: všem posluchačům, kteří vás zajímají.
Potkejte se s námi a pojďme se pobavit o tom, jak takový B2B podcast můžeme společně v Idealabu připravit. Kontaktujte nás.

 

Foto: Radek Váňa

Každý týden články FMJournalu do vašeho emailu.